web tasarım | Dama

2020 © Dama Bilişim.

HAKKIMIZDA

Akif Kasaboğlu kökleri 1950’li yıllara dayanan ve günümüzdeki yapisina 1999 yılında kavuşmuş Türkiye’nin gelinlik ve nişanlık sektöründeki öncü kuruluşudur. Birinci ve ikinci kuşağın ortak girişimi ile kurulan ailemiz ilk günkü heyecan ve tutku ile üretiminin her safhasını Bursa’da gerçekleştirmektedir. Firmamız günümüzde ipliği alıp birer şaheser olan gelinlik ve nişanlıklara dönüştürebilen alanındaki Dünya’nın tek entegre kuruluşudur.

Akif Kasaboğlu’nun temelleri Birinci kuşak Akif Bey’in küçük yaşta ailesi ile Bulgaristan’dan Türkiye’ye göç etmesine kadar uzanır. Ailesinin geçimini sağlamak için o da çalışmış ve 1957 yılında tekstil sektörü ile tanışmıştır. O günden bu yana tekstil sektörünün her alanı ile iç içe olan Akif Bey’in en büyük mirası gelecek kuşaklara ve firmaya bırakmış olduğu ilkeleridir.

-En iyisini toplum yararına üretmek.

-Dürüstlükten ne pahasına olursa olsun taviz vermemek.

-Müşterilerinin menfaatini her zaman gözetmek.

Bu ilkeler ışığında genç yaşta ticari hayata atılmış olan Akif ve Salim Kasaboğlu 30 yılı aşkın bir süredir sektörün içindedir. Büyük bir emek sonucu kurulmuş olan ailemiz yoluna yarım yüz yıllık tecrübe ve ilkerinin ışığında emin adımlarla devam etmektedir.